




Стілець комп'ютерний Техно Чорний ТМ Мікс Меблі
Стілець комп'ютерний Стілус чорний ТМ Мікс Меблі

Розмір:
Висота в верхньому положенні: 122 см
Висота в нижньому положенні: 112 см
Ширина: 61 см
Глибина: 63 см
Висота спинки: 74 см
Глибина сидіння: 51 см
Ширина сидіння: 50 см
Висота від сидіння до підлокітників: 20 см
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: чорний; Оббивка: сітка
Матеріал: Каркас: пластик; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - пластик
Підйомний механізм - газліфт


Розмір:
Висота в верхньому положенні: 125 см
Висота в нижньому положенні: 115 см
Ширина: 52 см
Глибина: 55 см
Висота спинки: 73 см
Глибина сидіння: 49 см
Ширина сидіння: 48 см
Висота від сидіння до підлокітників: 20 см
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: чорний; Оббивка: сітка
Матеріал: Каркас: пластик; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - пластик
Підйомний механізм - газліфт

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 61 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 120 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | Спинка-сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 74 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 4 199 ₴
- В наличии
- Код: А0059728
Стілець комп'ютерний Стілус чорний ТМ Мікс Меблі
4 199 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






