




Диван кутовий Балтика розкладний 230х155 см Pocket Spring ТМ Matroluxe

| Габаритні розміри | 2300х1550х760 |
Кутовий диван Baltika від Matroluxe стане відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру. Різноманіття варіантів оббивних тканин дозволяє підібрати ідеальний для конкретного приміщення варіант. Конструкція доповнено надійною системою розкладки Єврокнижка. З її допомогою можна швидко і легко трансформувати виріб в зручне спальне місце.

Переваги моделі:
-
Ортопедичне внутрішнє наповнення.
-
Зручний механізм розкладання.
-
Рівна спальна поверхня з мінімальною кількістю стиків.
-
Місткий білизняний короб.
-
Спинка у вигляді декоративних знімних подушок.

Просторе спальне місце 1500*2000 мм
Для виготовлення виробу на фабриці використовуються наступні компоненти:
-
Наповнення. Пружинний блок Pocket Spring надає поверхні особливого комфорту і наділяє її ортопедичними властивостями. Пружини адаптуються під вигини людського тіла і сприятливо впливають на стан хребта. Крім того, вони абсолютно безшумні і не мають хвильового ефекту.
-
Каркас. Виготовляється з таких матеріалів, як дерево, євробрус, ХДФ та ДСП. Вони наділяють конструкцію високим рівнем міцності, зносостійкості, надійності і тривалим терміном експлуатації.

Пружинний блок Pocket Spring
- Висота посадкового місця: 440 мм
- В комплекті подушки: 3 шт (660х420х240 мм)
- Каркас: ДСП ламіноване, ДСП, дерево, Євробрус
*Увага! Відтінки предстваленных тканин можуть часом відрізнятися від реального кольору вироби, з-за кольору фото на Вашому пристрої
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Ткань, Искусственная замша, Экокожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ХДФ, деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Спальное место | независимый пружинный блок, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 230 см |
| Глубина дивана | 155 см |
- Цена: 29 006,70 ₴
- Под заказ
- Код: Балтика кутовий
Отправка с 15 июня 2026Диван кутовий Балтика розкладний 230х155 см Pocket Spring ТМ Matroluxe
31 190 ₴
29 006,70 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







