




Крісло Версаль TM Richman

Крісло Версаль від Richman – це крісло, яке не тільки комфортне, але й володіє витонченою елегантністю, здатне стати вишуканою деталлю вашого інтер’єру. Модель виготовлена з використанням міцних ніг, зроблених з масиву ясеня. Його спеціально відведена округла спинка, що безшовно переходить у підлокітники, має ергономічну конструкцію і чудово підтримує спину.
М’яка оббивка виконана з якісної штучної замші. Можливі й інші матеріали оббивки на ваш вибір: шкіри, екошкіри, рогожки тощо. Щільний шар поролону забезпечує м’яку посадку та довго зберігає форму. Дерев’яний каркас крісла достатньо міцний та витримує великі навантаження (при виробництві меблів ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, а всі готові вироби проходять ретельні тестування).


Габаритні розміри крісла Richman Версаль в комплектації Ніжки горіх:
| Висота виробу: | 750 мм |
| Ширина виробу: | 650 мм |
| Глубина виробу: | 650 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 470 мм |
| Висота спинки: | 340 мм |
| Глибина сидіння: | 500 мм |
| Ширина сидіння: | 470 мм |
| Вага виробу: | 15 кг |
| Габарити упаковки: | 780 x 680 x 680 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,36 м3 |
| Кількість виробів в упаковці: | 1 |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 650 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Высота | 750 мм |
| Высота сидения | 470 мм |
- Цена: 5 680 ₴
- Под заказ
- Код: Версаль
Отправка с 21 мая 2026Крісло Версаль TM Richman
5 680 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







