




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Остін TM Richman

Лаконічне крісло Richman Остін — це ідеальне рішення для оформлення сучасного інтер’єру. Виріб має чіткі форми, зручні підлокітники, містке сидіння. Оснащене міцними дерев’яними ніжками з масиву ясеня. Колір ніжок може бути: горіх, бук, венге або білий.
Крісло може бути виконане в різних оббивках на ваш вибір. Вартість виробу залежить від категорії тканини: в нашому каталозі понад 500 матеріалів. Якщо ви бажаєте персоналізувати крісло, на виробництві фабрики є можливість створити вишивку на оббивці. За додаткову плату ми прикрасимо виріб логотипом вашої компанії, написом або графічним зображенням.


Габаритні розміри крісла Richman Остін:
| Висота виробу: | 880 мм |
| Ширина виробу: | 610 мм |
| Глубина виробу: | 600 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота спинки: | 420 мм |
| Глибина сидіння: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 470 мм |
| Висота підлокітника: | 230 мм |
| Товщина підлокітника: | 60 мм |
| Вага виробу: | 13 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 640 x 630 x 920 мм |
| Об'єм пакування: | 0,37 м3 |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Обивочный материал | Велюр, Вельвет, Шенилл, Рогожка |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 610 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 880 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
- Цена: 5 600 ₴
- Под заказ
- Код: Остін
Отправка с 20 мая 2026Крісло Остін TM Richman
5 600 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






