




Дитяче ліжко-машина Еліт ТМ Viorina-Deko

Виробник: VIORINA-DEKO, Україна
Виготовлено з ЛДСП виробника Swisspan by Sorbes
Габарити:
- Довжина 1570/1770 мм
- Ширина 740/840 мм
- Висота ліжка 600 мм
- Висота до спального місця: 300 мм
Спальне місце:
Довжина 1500/1700 мм
Ширина 700/800 мм

Матрас на основі ДСП, Наповнення ППУ, синтапон і повсть, 10 см висота, середня жорсткість
Тканина оббивки матраца - Етна (рогожка)
Торці ДСП оброблені прорезиненою кромкою "в паз"
Фотодрук суцільний, ламінований, водостійкий
Комплектація:
- з підйомним механізмом,
- проста комплектація (ліжко, матрац)
Додаткові параметри:
- Led підсвічування низу ліжка, 5V usb
- Наматрасник водонепроникний на млявій основі
- Покривало в колір матраца, тканину Етна
- Декоративна подушка
- Колеса МДФ 3D або звичайні
Ліжко йде в комплекті з матрацом.
Виготовлення 5 - 7 робочих днів
Доставка на відділення нової пошти Безкоштовно по Україні!







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-машина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 100 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 70х150 |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Желтый, Серый, Черный, Красный |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | ЛДСП |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Общая высота детской кровати | 60 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 30 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | спальне місце 150*70 см |
- Цена: 9 090 ₴
- Под заказ
- Код: Машинка Еліт
Отправка с 05 июня 2026Дитяче ліжко-машина Еліт ТМ Viorina-Deko
9 090 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


