




Крісло Urban HB пластик чорний / тканина сірий TM AMF


Крісло Urban - для офісу або будинку, виконано в сучасному стилі. Доступна ціна і відмінні функції даної моделі будуть оцінені вами на протязі всього робочого дня. Каркас і хрестовина виконані з пластика з м'якими накладками з мембранної тканини, між накладками є спеціальні канали, які не тільки служать декоративним елементом, але й дозволяють повітрю вільно циркулювати, і тим самим не дають ефекту «мокрою спини». Зручно налаштувати висоту сидіння і ступінь відхилення спинки. В моделі використовуються прості, але гіпоалергенні матеріали, які не потребують якогось певного дорогого догляду. Існує в двох модифікаціях – HB (з високою спинкою) і LB (з низькою спинкою).
Крісло Urban HB
Дана модифікація крісла Urban має високу спинку, комплектується міцними високоякісними пластиковими елементами і механізмом гойдання Tilt.
Механізм
Механізм гойдання Tilt для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла тому, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочивальники. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму у тому, що він найпоширеніший і, якщо сталася поломка, його можна безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах.

- Модель: Urban
- Модифікація виробу: Крісло Urban HB
- Механізм гойдання: Tilt
- Матеріал оббивки: Тканина
- Колір оббивки: Колір Чорний, Колір Синій
- Підлокітники: Пластикові
- Хрестовина: Пластикова
- Висота виробу в нижньому положенні: 1160 мм
- Висота виробу в верхньому положенні: 1260 мм
- Ширина виробу: 640 мм
- Глибина вироби: 620 мм
- Ширина сидіння: 510 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 480 мм
- Висота сидіння у верхньому положенні: 580 мм
- Висота спинки: 750 мм
- Висота підлокітників від сидіння: 200 мм
- Діаметр хрестовини: 600 мм
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Вага виробу: 12 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Светло-серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 64 см |
| Глубина кресла | 62 см |
| Высота с учетом спинки | 126 см |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
- Цена: 6 370 ₴
- В наличии
- Код: 519290
Крісло Urban HB пластик чорний / тканина сірий TM AMF
6 370 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







