Новинка








Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дзеркало Манчестер з підставкою 170*80 см срібло ТМ "Міро-марк"

Дзеркало є невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру і одна з його основних завдань - збільшення простору. Але як відомо, не всі дзеркала є акцентним штрихом, що створює неповторний стиль приміщення. Дзеркало "Manchester" не лише візуально збільшить простір, але і створить неповторну атмосферу в спальні або передпокою, так як поєднує в собі вишуканий дизайн і оригінальність.
Характеристики:
Виробник: Миро-Марк
Країна виробник: Україна
Глибина: 6 см
Розміри: 167 см x 81 см x 6 см
Висота: 167 см
Ширина: 81 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Сфера использования | HoReCa, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Производитель | Миро-Марк |
| Материал рамы | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1670 мм |
| Толщина | 70 мм |
| Ширина | 810 мм |
- Цена: 7 990 ₴
- В наличии
- Код: MR-77-SL
Дзеркало Манчестер з підставкою 170*80 см срібло ТМ "Міро-марк"
7 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

