




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуф лавка - трансформер ТМ Гетьман
Розмір складений: глибина: 650 мм х ширина: 400 мм х висота: 460 мм

Розмір розкладений:
1. глибина: 650 мм х ширина: 2400 мм х висота: 460 мм
2. глибина: 650 мм х ширина: 2800 мм х висота: 460 мм
3. глибина: 700 мм х ширина: 3200 мм х висота: 460 мм
4. глибина: 700 мм х ширина: 3600 мм х висота: 460 мм

Матеріал ЛДСП виробництва Swisspan
Фурнітура GTV.
Оббивка на вибір: велюр, рогожка та шкірзам
Вибір кольорів запитайте в менеджера по вайберу 0639838553

Вибір ЛДСП за посиланням: https://www.swisspan.ua/produkcija/pliti-laminovani вибирайте колір і обов'язково уточнюйте з нашим менеджером, чи є це ЛДСП на складі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гетьман |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 9 |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина, екошкіра |
- Ціна: 5 820 ₴
- Під замовлення
- Код: Пуф лавка - трансформер
Відправка з 03 травня 2026Пуф лавка - трансформер ТМ Гетьман
5 820 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






