




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Письмовий стіл Z-110 (110*58 см) TM Loft design

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал стільниці: | ДСП |
| Матеріал ніжок: | Метал |
| Форма: | Прямокутна |
| Товщина стільниці , мм: | 36 |
| Ширина, см: | 110 |
| Висота, см: | 75 |
| Глибина, см: | 58 |
| Особливості : | Фігурні ніжки |
| Вага, кг : | 20 |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
- Ціна: 4 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z-110
Письмовий стіл Z-110 (110*58 см) TM Loft design
4 970 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




