Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Agile Black, Alum, Grey


Сидіння і спинка мають анатомічну форму тіла людини.
Оббивка - дизайнерська сітка.
Підголовник - регульований по висоті і глибині.
Поперековий підпір - пружний.
Підлокітники - 4D з м'якою PU накладкою (регульовані по висоті, по нахилу вісі (вправо і вліво), щодо висунення вперед і назад, по глибині вправо і вліво).
Механізм
DONATI-Synchro багатофункціональний механізм з наступними регулюваннями:
Синхронне відхилення спинки і сидіння в співвідношенні 2:1 з фіксацією в будь-якому положенні;
Автоматичне регулювання під вага користувача;
Регулювання глибини сидіння;
Регулювання кута нахилу сидіння;
Регулювання висоти крісла.

|
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 130 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
- Ціна: 20 999 ₴
- В наявності
- Код: 544872
Крісло Agile Black, Alum, Grey
20 999 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






