




Диван Квадро двійка 140 см ТМ Richman

«Квадро» — двомісний диван від виробника Richman в сучасному стилі. Дуже зручний у щоденному використанні: не потребує особливого догляду, має рівну м’яку оббивку без ґудзиків та стібків. Габаритні розміри дивану підібрано для зручного розміщення двох людей. Кут нахилу спинки передбачає максимально комфортну посадку.
Можливі наступні кольори металевих деталей дивану «Квадро»:
- При замовленні від 1 дивану: чорний 9011, білий 9016, бежевий 1015, сірий 7012 (за алітрою RAL).
- Кольори RAL, що починаються з 90. (крім 9011 та 9016) не використовуємо для даної моделі.
Каркас дивану виробництва Richman виконаний з металу та пофарбований порошковою фарбою чорного кольору з термозапіканням. Це надійне покриття, яке не пошкодиться та не потріскається з роками.
Габарити двомісного дивану «Квадро»:
Довжина, см — 140
Ширина, см — 75
Висота, см — 85
Висота від підлоги до сидіння, см — 48
Висота спинки, см — 40
Глибина посадкового місця, см — 55
Ширина посадкового місця, см — 140

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 140 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 48 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | метал |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 12 330 ₴
- Під замовлення
- Код: Квадро двійка
Відправка з 17 червня 2026Диван Квадро двійка 140 см ТМ Richman
12 330 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







