



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для переговорів Q 200 TM Loft design

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал стільниці: | ДСП |
| Матеріал ніжок: | Метал |
| Форма: | Прямокутна |
| Ширина, см: | 200 |
| Висота, см: | 76.2 |
| Глибина, см: | 100 |
| Особливості : | Регульовані ніжки |
| Вага, кг : | 67,5 |
Стіл Q-200 оснащений міцним і стильним розбірним металевим каркасом з регульованими ніжками. Стільниця столу виготовлена з здвоєного ламінованого ДСП товщиною 36 мм

Колірна гама:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
- Ціна: 15 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: Q-200
Стіл для переговорів Q 200 TM Loft design
15 180 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

