Безкоштовна доставка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче Ліжко-машина BMW Premium ТМ Viorina Deko

Додаткова опція:
-
кольорова LED-підсвітка низу Ліжка + пульт — 499 грн
- Виготовлено з ЛДСП виробника Swisspan by Sorbes
- Габарити: 1890/840 мм
- Спальне місце: 1800/800 мм
- Висота ліжка: 670 мм
- Висота до спального місця: 420 мм
- Матрац на основі ДСП, наповнення ППУ, синтепон і повсть, 11 см висота, середня жорсткість
- Тканина оббивки матраца - Етна (рогожка)
- Торці ДСП оброблені прорезіненой кромкою «в паз»
- Фотодрук суцільна, ламінована, вологостійка
- Комплектація: з підйомним механізмом або без
Додаткові опції які можна дозамовити:
- Led підсвітка днища, 5V usb
- Декоративна подушка
- Колеса МДФ 3D
- Наматрацник водонепроникний на махровій основі (тільки в білому кольорі)
Ліжко йде в комплекті з матрацом.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Наявність підйомного механізму | Без механізму |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 189 см |
| Глибина дитячого ліжка | 84 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 67 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
- Ціна: 11 390 ₴
- Під замовлення
- Код: Premium P 002
Відправка з 14 червня 2026Дитяче Ліжко-машина BMW Premium ТМ Viorina Deko
11 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






