




Диван Візит одиниця TM Richman

Диван «Візит» — класика з м’якими, округлими формами. Це візитка інтер’єру, яка з комфортом розмістить гостей вишуканого офісу або квартири в класичному стилі. Розкішний дизайн надає цій моделі респектабельного та ділового вигляду.
Особливості моделі «Візит»:
- Матеріал оббивки — на ваш вибір. Класичний варіант — екошкіра або натуральна шкіра, але може бути використана будь-яка інша тканина.
- Ніжки — міцні пластикові опори.
- Фабрика використовує сертифіковані та екологічно чисті матеріали.
Окрім класичного дизайну, модель відрізняється зручною ергономікою сидіння. Більш того, фабрика має офіційний висновок лікарів про відповідність меблів сучасним вимогам щодо правильної ортопедичної конструкції меблів.
Варіанти конструкцій дивану:
- окремий одномісний модуль;
- двомісний модуль;
- двомісний модуль з підлокітниками;
- кутовий модуль.
Ви можете замовити один модуль або декілька і комбінувати їх так, як ви забажаєте.


Габаритні розміри дивану Richman Візит в комплектації Одиниця:
| Висота виробу: | 850 мм |
| Ширина виробу: | 850 мм |
| Глибина виробу: | 870 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 440 мм |
| Висота спинки: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 590 мм |
| Ширина сидіння: | 850 мм |
| Вага виробу: | 17 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 870 x 880 x 880 мм |
| Об'єм пакування: | 0,67 м3 |

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 85 см |
| Глибина крісла | 87 см |
| Висота посадкової частини крісла | 44 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Ніжки | пластик |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Тканина |
| Наповнювач | Синтепон, Пінополіуретан |
- Ціна: 10 470 ₴
- Під замовлення
- Код: Візит
Відправка з 20 червня 2026Диван Візит одиниця TM Richman
10 470 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



