
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж Скіф 5-920 німфея альба / чорний TM Loft design

| Виробник: | Loft Design |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал полиць: | ЛДСП |
| Ширина, см: | 92 |
| Висота, см: | 179.4 |
| Глибина, см: | 40 |
| Матеріал каркаса: | Метал |
| Кількість відкритих полиць : | 5 |
| Відстань між полицями стелажу, см: | 38.2 |
| Вага, кг : | 35 |
| Колір каркасу: | Чорний |

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 920 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1794 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: Скиф 5-920 нимфея альба
Стелаж Скіф 5-920 німфея альба / чорний TM Loft design
7 590 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

