



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж офісний Скіф 5-550 метал чорний TM Loft design

| Виробник: | Loft Design |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал полиць: | ЛДСП |
| Ширина, см: | 55 |
| Висота, см: | 179.4 |
| Глибина, см: | 40 |
| Матеріал каркаса: | Метал |
| Кількість відкритих полиць : | 5 |
| Відстань між полицями стелажу, см: | 38.2 |
| Вага, кг : | 27,5 |
| Колір каркасу: | Чорний |

| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 55 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Висота шафи | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал, ламінована ДСП |
- Ціна: 6 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: Скиф 5-550
Стелаж офісний Скіф 5-550 метал чорний TM Loft design
6 760 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


