Новинка








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж офісний Сингл-5-120 TM Loft design

| Виробник: | Лофт Дізайн |
| Кількість виробників: | Україна |
| Матеріал полок для стелажів: | ЛДСП |
| Глибина, мм: | 350 |
| Ширина, мм: | 1200 |
| Висота, мм: | 1900 |
| Матеріал каркаса: | Метал |
| Кількість відкритих полів: | 5 |
| Відстань між полками стелажу, мм: | 368 |
| Вага, кг: | 55 |

Колірова гама:
| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 120 см |
| Глибина шафи | 35 см |
| Висота шафи | 190 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, метал |
| Ніжки | метал |
- Ціна: 13 110 ₴
- Готово до відправки
- Код: Сингл-5-1200
Стелаж офісний Сингл-5-1200 TM Loft design
13 110 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

