
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж офісний Скіф 3-550 TM Loft design

| Виробник: | Loft Design |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал полиць: | ЛДСП |
| Ширина, см: | 55 |
| Висота, см: | 100 |
| Глибина, см: | 40 |
| Матеріал каркаса: | Метал |
| Кількість відкритих полиць : | 3 |
| Відстань між полицями стелажу, см: | 38.2 |
| Вага, кг : | 15,5 |
| Колір каркасу: | Чорний |

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 55 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Висота шафи | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
- Ціна: 5 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: Скіф 3-550 білий
Стелаж офісний Скіф 3-550 білий TM Loft design
5 040 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

