Безкоштовна доставка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче ліжко у вигляді автомобіля Premium Р006 Mercedes ТМ Viorina Deko

Таке спальне місце стане вдалим придбанням для дитячої кімнати, а його оригінальний дизайн з можливістю LED ілюмінації фар і/або нижньої частини машини стане натхненням для нових цікавих ігор.
Розмір спального місця (ШхД): 800х1800 мм.
Загальні габарити (ШхД): 836х1890 мм.
В комплекті передбачені:
- м’яке узголів’я (спойлер);
- вшитий безпружинний, жорсткий, прикріплений до настилу матрац висотою 10 см (наповнювач: синтепон, пінополіуретан, повсть, чохол);
Додатково можна замовити:
- покривало в тематичному стилі, розмір 870х1850 мм;
- подушку/-ки під колір покривала;
- наматрацник;
- підйомний механізм на газових направляючих;
- LED ілюмінацію нижньої частини ліжка з пультом керування;
- колеса 3D МДФ.

Виготовлено з ЛДСП виробника Swisspan by Sorbes
Додаткова опція:
-
кольорова LED-підсвітка низу Легка + пульт — 499 грн



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Наявність підйомного механізму | Без механізму |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 186 см |
| Глибина дитячого ліжка | 84 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 67 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
- Ціна: 11 390 ₴
- Під замовлення
- Код: Premium P 006
Відправка з 14 червня 2026Дитяче ліжко-машина Premium P006 Mercedes ТМ Viorina Deko
11 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


