




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл барний Tetra bar 60*60 см фанера/чорний TM Lovko

Tetra bar - високий барний стіл, що підходить для використання з барними стільцями. Стіл вирізняється лаконічним і універсальним дизайном, а тому вигідно вписується в будь-який інтер'єр. Його невеликі габарити дають можливість використовувати стіл на невеликій кухні або балконі, а також він стане вдалим вибором для кафе або бару.
Опора столу виконується з металу з порошковим фарбуванням. Це робить стіл більш стійким до вологи та механічних пошкоджень.
Конструкція складається:
-
з металевого квадрату 400х400 мм, товщиною 8 мм;
-
ніжок для регулювання 4 шт;
-
високої стійки 60х60 мм з кріпильною пластиною 200х200 мм;
-
стільниці з вологостійкої фанери шпонованої натуральним дубом;
Особливості моделі:
- лаконічний дизайн;
- легкий та швидкий монтаж за допомогою болтів;
- стійка конструкція;
- порошкове покриття металу;
- лакована стільниця.

Характеристики
| Тип | барні |
|---|---|
| Габарити | 60 х 60 х 110 см |
| Матеріал | Фанера / метал |
| Габарити упаковки | 42 х 42 х 3 см / 20 х 20 х 110 см / 62 х 62 х 4 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 3 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 20 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Матеріал основи | Метал |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 1100 мм |
- Ціна: 7 440 ₴
- В наявності
- Код: 38009005
Стіл барний Tetra bar 60*60 см фанера/чорний TM Lovko
7 440 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


