Масив дерева




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця Dao #7 натуральний дуб TM Lovko

Дана модель являється візуально легким, функціональним та затишним елементом інтер’єру. Натуральне дерево завжди додає тепла в будинок та зближує нас з природою. «Дао» являється справжнім конструктором. Маючи деталі в достатній кількості – ви можете створити свої індивідуальні комбінації.

Характеристики
| Габарити | 204 х 34,5 х 129 |
|---|---|
| Матеріал | Масив дуба |
| Габарити упаковки | 204 х 10 х 35 см / 35 х 18 х 22 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 2 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 34 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Виробник | LOVKO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 2040 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 1290 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 16 120 ₴
- В наявності
- Код: 90000700
Полиця Dao #7 натуральний дуб TM Lovko
16 120 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

