

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Письмовий стіл Хеппі 120x60 білий глянець ТМ Міро Марк
Корпус: Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад: Багатошарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
Фурнітура: Пластмасова матова ручка чорного кольору; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX); Додаткова фурнітура для кріплення шаф та комодів до стіни.

Висота: 750 мм
Ширина: 1200 мм
Глибина: 600 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 6 400 ₴
- Під замовлення
- Код: HP-74-WB
Відправка з 01 травня 2026Письмовий стіл Хеппі 120x60 білий глянець ТМ Міро Марк
6 400 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


