




Ліжко кутове Фріда 90*200 з шухлядами TM Richman

Ліжко Richman Фріда — одна з найпопулярніших моделей нашої фабрики. Виріб поєднує в собі мінімалістичний дизайн та бездоганну якість за європейськими стандартами. Для тих, хто шукає практичність разом із вишуканим виглядом, пропонуємо купити ліжко двоспальне велюр, яке легко інтегрується в сучасний інтер’єр.
Спальне місце: 90х200
| Узголів'я: | М'яке |
| Царги: | Дерев'яні, оббиті тканиною, наповнювач синтепон |
| Рамка: | Посилена металева, розбірна |
| Кількість ламелей: | 18 |
| Опори ліжка: | Пластикові |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце: | 120 кг |
| Гарантійний термін: | 18 місяців |

| Висота виробу: | 900 мм |
| Ширина узголів'я: | 1030 мм |
| Товщина узголів'я: | 70 мм |
| Ширина каркасу з царгами без узголів'я: | 1030 мм |
| Глибина виробу: | 2120 мм |
| Товщина царг: | 40 мм |


Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево, фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Обивний матеріал | Мікрофібра, Велюр, Рогожка, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 212 см |
| Глибина дитячого ліжка | 103 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
- Ціна: 24 820 ₴
- Під замовлення
- Код: Фріда 90*200
Відправка з 18 червня 2026Ліжко кутове Фріда 90*200 з шухлядами TM Richman
24 820 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


