




Модульна система Тетріс (одиниця) ТМ Richman
Диван Тетріс – сучасна модульна диванна система у дизайні лофт-меблів. З її допомогою ви легко облаштуєте потрібний простір стильними та зручними меблями.
У сидінні дивана використовується спеціальна система з використанням ламелей, яка забезпечує високий рівень комфорту, але є зносостійкою. Це означає, що сидіння вашого дивана не почне просідати за кілька місяців після початку використання.
Модулі дивану Тетріс не скріплюються між собою, що дозволяє використовувати модулі так, як зручно саме зараз. Будь-який модуль дивану Лаунж має невелику вагу, що дозволить вам легко пересунути його для тимчасового або постійного використання.
Опора - метал
Сидіння: пенополіуритан високої якості


Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Обивний матеріал | Велюр, Жаккард, Шеніл, Вельвет, Рогожка |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 450 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
- Ціна: 5 960 ₴
- Під замовлення
- Код: Тетріс (одиниця)
Відправка з 20 червня 2026Модульна система Тетріс 80 см (одиниця) ТМ Richman
5 960 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



