




Ліжко-подіум Melody 160х200 з механізмом TM Matro

Ліжко-подіум Melody— одна з найпопулярніших моделей на сайті Matroluxe. Запропонована модель відрізняється стильним дизайном та високим рівнем комфорту. Підйомний механізм: Eskan. Виріб доповнений ламельною основою, яка посилює ортопедичні властивості матраців і дозволяє їм безперервно вентилюватися.
.jpg)
Інші його переваги:
- Велике м'яке узголів'я.
- Різноманітність оббивних матеріалів на вибір.
- Містка ніша для білизни.
- Просторе спальне місце.
- Міцність та надійність каркасу.
Доступ до білизняного короба забезпечується завдяки сучасному підйомному механізму.
Використовувані матеріали в ліжку-подіумі Melody
Для виготовлення моделі на меблевій фабриці Sofyno використовуються:
Наповнення. Під оббивкою знаходиться тонкий шар пінополіуретану. Це штучна піна з дрібнокомірчастою структурою. Вона відрізняється підвищеною повітропроникністю, пружністю та стійкістю до деформації.
Каркас. Каркас виготовляється з натуральної деревини, фанери, ДСП та ХДФ. Така комбінація матеріалів забезпечує особливу міцність, зносостійкість та надійність конструкції. Дерев'яний каркас подовжує термін експлуатації меблів на десятиліття.

| Габаритні розміри | 2178*1770 * 1255 |
| Розмір спального місця | 1600х2000 |
| Матеріал каркаса | ДСП, ХДФ, дерево, |
| Короб для білизни | Так |
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 218 см |
| Ширина ліжка | 178 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 126 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, ДСП, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Тканина, Велюр |
| Ніжки | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
- Ціна: 37 160 ₴
- Під замовлення
- Код: Melody 160х200
Відправка з 16 червня 2026Ліжко-подіум Melody 160х200 з механізмом TM Matro
37 160 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







