




Стіл-трансформер Вікінг ТМ Гетьман

Стіл-трансформер "Вікінг" Сучасні моделі розсувних столів стали обов'язковим елементом інтер'єру кожного будинку.
Їх популярність легко пояснити компактними розмірами і легкістю перетворення в повноцінний обідній та навіть святковий стіл, який зможе розмістити достатню кількість гостей.

Стильні вироби відмінно доповнюють інтер'єр і стають не тільки функціональними, але і естетичними предметами кімнати.
Стіл виготовлений з високоякісного ЛДСП та металу, пофарбованого ударостійкою фарбою. Він має унікальну систему трансформації, здатну витримати великі навантаження.
Вставки, що збільшують стільницю, зроблені з ЛДСП. Стіл легко пересувається, на спеціальних колесах які не пошкоджують покриття. Матеріал: ЛДСП, метал
Форма стільниці: прямокутник

Висота, мм 750
Ширина: 700 мм, 800 мм, 900 мм,1000 мм,1100 мм
Довжина в складеному вигляді: 450 мм
Довжина в розкладеному вигляді: 1500 мм, 2025 мм, 2550 мм
Ширина кожної вкладки, мм 525

| Довжина стола у складеному стані: | 450мм |
|---|---|
| Висота стола | 750мм |
| Матеріал виробу | ЛДПС 18мм |
| Колір виробу | ЛДСП та тканина - на вибір |
| Матеріал тумби | ЛДПС 18мм |
| Додаткові опорні ніжки | Так |
| Регулювання по висоті додаткових опорних ніжок | Ні |
| Крайка | ПВХ |
| Механізм розкладання | на телескопічних направляючих виробництва Польща та з'єднані з опорними елементами виготовленими з деревини твердих порід |
| Пошкоджує підлогу | Ні |
| Країна виробника | Україна |
| Стан виробу | виріб новий |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гетьман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Чорний, Горіх екко, Білий, Коричневий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 450 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2550 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 450 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | метал |
- Ціна: 12 810 ₴
- Під замовлення
- Код: Вікінг
Відправка з 02 травня 2026Стіл-трансформер Вікінг ТМ Гетьман
12 810 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






