




Ліжко Lacoda 160x200 TM Matro

Ліжко-подіум Lacoda
Це цитадель спокою, що створена для того, аби захистити свого власника від проблем навколо й подарувати міцний сон без жодних кошмарів. Масивне узголів’я сприяє затишку й робить виріб ще функціональнішим.
Адже на ньому можна не тільки лежати, а й сидіти та вирішувати важливі справи в моменти, коли залишати ліжко ще не хочеться. Додатково виріб привертає увагу привабливим зовнішнім виглядом, що відповідає сучасним трендам у меблевій сфері.
| Габаритні розміри | 2240*1860*960 |
| Розмір спального місця | 1600х2000 |

Висота царги (від полу): 350 мм
Товщина царги: 110 мм
Товщина узголів’я: 420 мм
Наповнення узголів’я: синтепух
Ніжки: дерево (ясен/венге) 30 мм
Каркас: ДСП, ЛДСП, ХДФ, натуральне дерево, фанера, ППУ
Підйомний механізм: відсутній
Короб для з/р: відсутній
Чохол на царгах: знімний

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 244 см |
| Ширина ліжка | 186 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 96 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, ДСП, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Тканина, Вельвет |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
- Ціна: 46 190 ₴
- Під замовлення
- Код: Lacoda 160х200
Відправка з 21 червня 2026Ліжко Lacoda 160x200 TM Matro
46 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







