



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж-перегородка L-160 метал хром TM Loft Design

| Виробник: | Loft Design |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал полиць: | ЛДСП |
| Ширина, см: | 102 |
| Висота, см: | 160.5 |
| Глибина, см: | 30 |
| Матеріал каркаса: | Метал |
| Кількість відкритих полиць : | 5 |
| Відстань між полицями стелажу, см: | 35 |
| Вага, кг : | 23,5 |


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1020 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1605 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: L-160
Стелаж-перегородка L-160 метал хром TM Loft Design
6 350 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


