

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надставка для столу NS-3 біла TM Loft design

|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 488 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | настільна |
- Ціна: 2 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: NS-3 біла
Надставка для столу NS-3 біла TM Loft design
2 070 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


