


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надставка NS-2 біла TM Loft design

- Виробник: Loft Design
- Країна виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Колір: білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 360 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | настільна |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
- Ціна: 1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: NS-2 білий
Надставка NS-2 біла TM Loft design
1 180 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

