




Крісло Анна Ролл хром механізм піастра ТМ Richman

Стілець Анна Ролл – стильне і комфортне рішення для будь-якого простору. Його особливістю є м’яка пухнаста накладка на сидінні, наповнена синтепоном, яка забезпечує максимальний комфорт під час використання.
Завдяки своєму преміальному дизайну, який доповнюється витонченим декоруванням у вигляді ґудзиків, що додають моделі шарму та вишуканості, цей стілець ідеально підходить для ресторанів, кафе, домашніх обідніх зон, а також як стильний акцент у робочому куточку.

Основою стільця є посилений каркас із монолітної багатошарової фанери, що гарантує довговічність і витримує значні навантаження.
Для оббивки можна обрати велюр, рогожку або високоякісний шкірозамінник – вибір залежить від ваших вподобань та стилю інтер’єру.
Стілець обладнаний механізмом “Піастра”, що дозволяє зручно регулювати висоту сидіння.

Ви також маєте можливість обрати тип хрестовини: стильну хромовану або універсальну чорну. Обидва варіанти комплектуються прогумованими роликами, які забезпечують плавний рух та захищають підлогу від подряпин.
Стілець Анна Ролл – це втілення зручності, якості та сучасного стилю для вашого простору.

Габаритні розміри стільця Richman Анна Ролл в комплектації Хром:
| Висота виробу у нижньому положенні: | 900 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1000 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 430 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 530 мм |
| Ширина виробу: | 450 мм |
| Глибина виробу: | 530 мм |
| Висота спинки: | 550 мм |
| Глибина сидіння: | 500 мм |
| Ширина сидіння: | 450 мм |
| Вага виробу: | 9 кг |
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 9 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | Піастра |
| Комплектація | |
| М'яка подушка спинки | Так |
- Ціна: 5 420 ₴
- Під замовлення
- Код: Анна Ролл хром
Відправка з 21 червня 2026Крісло Анна Ролл хром механізм піастра ТМ Richman
5 420 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


