Безкоштовна доставка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче ліжко Валенсія з захисним бортиком + шухляда ТМ Viorina Deko

Для виготовлення даного виробу використовується плита ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм. Велюрова частина спинки
- Розміри бортика: 700*250мм.
- Висота від спального місця без матрацу до велюрової частини 180мм.
- Йде в розмірах спального місця: 1900*900мм.
- Висота до спального місця без матрацу: 290мм.
- Основа спального місця: ламелі з кроком 45мм.
- Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Розмір спального місця: 90*190 см


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 39 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
- Ціна: 8 540 ₴
- Під замовлення
- Код: Валенсія 90*190
Відправка з 14 червня 2026Дитяче ліжко Валенсія з захисним бортиком + шухляда ТМ Viorina Deko
8 540 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






