




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для переговорів V-240 TM Loft Design

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал стільниці: | ЛДСП |
| Матеріал ніжок: | Забарвлений метал |
| Форма: | Прямокутна із закругленими кутами |
| Ширина, см: | 240 |
| Висота, см: | 75 |
| Глибина, см: | 100 |
| Опція: | Вбудовані настільні розетки |

Стільниця виготовлена з міцного і якісного ЛДСП товщиною 36 мм. Колірна гамма досить велика, що дасть змогу підібрати забарвлення під ваш інтер'єр.
Додатково можна вмонувати у стільницю два настільних подовжувача розетки 2R+USB+Type-C. Таким чином ви без зусиль зможете підключати необхідну оргтехніку для проведення презентацій і нарад.

Стільниця може бути з вбудованими розетками, а також без них.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Товщина | 32 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2400 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 2400 мм |
| Глибина стільниці | 1000 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит, Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий |
- Ціна: 23 190 ₴
- Під замовлення
- Код: V-240
Відправка з 05 травня 2026Стіл для переговорів V-240 TM Loft Design
23 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


