




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерне крісло Flash помаранчеве/білий каркас TM Intarsio

Матеріал крісла: Мембранна тканина
Колір: сірий/оранжевий
Країна виробник: Китай,
Розмір: 52*59.5*95/103 см;
Висота сидіння регулюється: 39-48 см
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, обгумовані ролики.
Розмір коробки: 67*33*58 см

| Колір каркасу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 95-103 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканина |
| Висота сидіння | 39-48 |
| Колір | сірий/оранжевий |
| Виробник | Інтарсіо |
| Ширина | 59,5 |
| Глибина сидіння | 52 |
| Вага | 13 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Помаранчевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59.5 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 103 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 39 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 65 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 3 950 ₴
- В наявності
- Код: FLASHOR
Комп'ютерне крісло Flash помаранчеве/білий каркас TM Intarsio
3 950 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






