




Диван розкладний Martin / Мартін 222 см TM Matroluxe

Стильний диван Мартін стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Представлена модель має ортопедичне спальне місце. Завдяки ретельно підібраним компонентам внутрішнього наповнення вона підходить для щоденного сну. Механізм розкладки Єврокнижка відрізняється простотою у використанні та стійкістю до інтенсивних навантажень.
Переваги:
- Ортопедичне наповнення спального місця.
- Місткий білизняний короб.
- Міцний і зносостійкий каркас.
- Можливість вибрати тип і колір оббивної тканини.
- Спинка у вигляді стильних знімних подушок.

Використовувані матеріали в дивані Martin/Мартін
Меблева фабрика Matroluxe використовує в своїй роботі матеріали преміальної якості:
- Наповнення. Букові ламелі добре амортизують, тим самим посилюючи ортопедичний ефект спального місця. Як основний наповнювач виступає гіпоалергенний пінополіуретан. ППУ має пружність, еластичність і повітропроникність. Він витримує інтенсивне навантаження та не деформується з терміну служби.
- Каркас. Складається з ДСП, дерева і євробруса. Таке поєднання забезпечує максимальну міцність конструкції, стійкість до високих навантажень, надійність і довговічність.

| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Наповнення сидіння/спинки | ППУ |
| Торгова марка дивана | Sofyno |
| Тип моделі | Прямий |
| Габаритні розміри | 2220х1050х820 |
| Розмір дивана | Великий |
| Розмір спального місця | 1900х1500 |
| Вид дивана | Розкладний |
| Наповнення спального місця | Ортопедичне |
| Спальне місце | Двоспальне |
| Матеріал каркаса | ДСП, ДВП, брус |
| Короб для білизни | Так |
| Підлокітники | Так |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
| Висота з подушкою | 870 |
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 222 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 87 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
- Ціна: 31 990 ₴
- Під замовлення
- Код: Martin 222 см
Відправка з 07 червня 2026Диван розкладний Martin / Мартін 222 см TM Matroluxe
31 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



