




Ліжко Фіона з підйомним механізмом 160*200 ТМ Elysium

Механізм трансформації: ліжко (підйомний гідравлічний ліфт)
Наповнення:
Основа — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера, металевий каркас.
М'які елементи сидіння — ламель, войлок, ватин, синтепон, ППУ HR5533 мг/м3, HRS3535, SL28 мг/м3,
Ніша для білизни

Загальні габарити:
2130 х 1720 мм
Спальне місце: 2000х1600
Короб з двох частин
металева рамка з підйомним механізмом (амортизатори на 1200 сил)
Висота короба 340 мм
Висота підголівника (задня частина) 1030 мм
Товщина підголівника 70 мм

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 173 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 103 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал, ДСП, натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Тканина |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | фанера |
- Ціна: 17 290 ₴
- Під замовлення
- Код: Ліжко "Фіона"
Відправка з 05 липня 2026Ліжко Фіона з підйомним механізмом 160*200 ТМ Elysium
18 790 ₴
17 290 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)





