




Ліжко-подіум Марко 180x200 з механізмом TM Matro


Ліжко-подіум має наступні переваги:
- Міцність і надійність підйомного механізму.
- Вмістка ніша для білизни.
- Велике м'яке узголів'я.
- Просторе спальне місце.
- Ніжки: ясен/венге, 40 мм.
- Тривала гарантія якості виробника.
Використовувані матеріали в ліжку-подіумі Marko/Марко
- Каркас. Каркас виготовляється з натурального дерева, фанери, ДСП та ХДФ. Таке поєднання матеріалів робить конструкцію надзвичайно міцною, надійною та стійкою до зношування. Термін експлуатації виробів на дерев'яному каркасі вимірюється десятиліттями.
- Ламелі. Гнутоклеєні ламелі забезпечують додаткову амортизацію та ортопедичність спального місця.
- Висота царги: 380 мм, узголів’я: 960 мм.
З ліжком-подіумом Marko ви отримуєте елегантну, зручну та витриману модель, яка прослужить вам протягом тривалого часу.

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 227 см |
| Ширина ліжка | 240 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 96 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, ДСП, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Тканина, Вельвет |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
- Ціна: 60 890 ₴
- Під замовлення
- Код: Марко 180х200
Відправка з 21 червня 2026Ліжко-подіум Марко 180x200 з механізмом TM Matro
60 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







