




Лавка Опра TM Impule Plus

Банкетка Royl - це стильне та практичне рішення для вашого простору.
Її елегантні розміри (100 см шириною, 45 см глибиною та 45 см висотою) роблять її чудовим вибором для організації зони відпочинку.
М'яке сидіння забезпечить комфорт під час відпочинку, а його міцна конструкція гарантує тривалу службу.

| Довжина см. | 100 |
|---|---|
| Висота см. | 45 |
| Ширина см. | 44 |
| Глибина см. | 44 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Вага, кг | 15 |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера, ЛДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 5 990 ₴
- Під замовлення
- Код: Банкетка Royl
Відправка з 22 квітня 2026Банкетка Royl 100х44х45 см Mille ™
5 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


