




Диван розкладний Amberg / Амберг 253 см TM Matroluxe

Диван Амберг - стильний і ергономічний вибір для вашого інтер'єру.
Завдяки загальним габаритам 2530х1030х735 мм (940 мм з подушками), цей диван має достатньо місця для комфортного відпочинку. Зручне спальне місце 1510х2000 мм забезпечить вам здоровий сон.

Диван Амберг виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує тривалу експлуатацію. Вибір кольору оббивки і дизайну ніжок дозволяє підібрати диван під будь-який інтер'єр кімнати.
Наповнення дивана Amberg/Амберг
Пружина зіг-заг і блок незалежних пружин, що забезпечує відмінну підтримку і комфорт. \
Механізм розкладання - крокуюча еврокнижка, яка дозволяє легко перетворити диван в спальне місце і зекономити простір у кімнаті.

Переваги дивана Amberg/Амберг:
- надійний механізм розкладання,
- ламінований короб для зберігання речей
- гарантію від виробника на 18 місяців
- навантаженню до 120 кг на одне посадкове місце.

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Тік-так (Пантограф) |
| Обивний матеріал | Велюр, Шеніл, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 253 см |
| Глибина | 103 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 94 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 151 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | пружинна змійка, пружинний блок |
| Підлокітник | фанера |
| Опори | метал |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
- Ціна: 52 990 ₴
- Під замовлення
- Код: Amberg/Амберг 253 см
Відправка з 11 травня 2026Диван розкладний Amberg / Амберг 253 см TM Matroluxe
52 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



