




Диван кутовий розкладний Hugo / Хьюго 240x156 см Pocket Spring TM Matroluxe

Кутовий диван Hugo від Matroluxe – це стильна та функціональна модель, яка стане прикрасою Вашого інтер'єру. Диван виготовлений із якісних, екологічно чистих матеріалів. Широкий вибір оббивних тканин дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення.

Переваги моделі:
- Ортопедичне внутрішнє наповнення з ППУ (ST 30) та пружинного блоку Pocket Spring 100 мм забезпечує максимальний комфорт та м'якість при відпочинку.
- Надійний механізм трансформації "Єврокнижка" дозволяє швидко та легко трансформувати диван у зручне спальне місце.
- Рівна спальна поверхня із мінімальною кількістю стиків для комфортного сну.
- Місткий білизняний короб з ЛДСП для зберігання постільних речей.

Технічні характеристики:
- Загальний розмір: 2400х1560х780 мм (870 мм із подушкою)
- Розмір спального місця: 1500х2000 мм
- Максимальне навантаження на одне посадкове місце: до 140 кг
- Механізм трансформації: "Єврокнижка"
- Гарантія від виробника: 18 місяців
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Тканина, Вельвет |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 87 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | Пінополіуретан латексний, пружинний блок |
| Підлокітник | фанера |
| Опори | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, незалежний пружинний блок, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сторона кута дивана | правий, лівий |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
- Ціна: 44 290 ₴
- Під замовлення
- Код: Hugo / Хьюго
Відправка з 15 червня 2026Диван кутовий розкладний Hugo / Хьюго 240x156 см Pocket Spring TM Matroluxe
44 290 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






