




Ліжко-подіум Bali з підйомним механізмом TM Matroluxe

| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Габаритні розміри | 2200х(1340/1540/1740/1940) х1220 |
| Розмір спального місця | 1200х2000/ 1400х2000/ 1600х2000/ 1800х2000 |
| Матеріал каркаса | ДСП, ХДФ, ЛДСП, дерево, фанера |
| Короб для білизни | Так |
| Торгова марка | Sofyno |

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 122 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, ДСП, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
- Ціна: 26 345 ₴
- Під замовлення
- Код: Bali
Відправка з 11 травня 2026Ліжко-подіум Bali з підйомним механізмом TM Matroluxe
26 345 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


