



Стелаж полиця Lavi-2 для пральної машини (Білий) ТМ Knap Knap

Стелаж полиця Lavi-2 для пральної машини - це ідеальне вирішення питання дефіциту простору. Цей стелаж дає змогу задіяти вільне місце над технікою, що є особливо актуальним для невеликої ванної кімнати або кухні. Металевий каркас гарантує міцність конструкції, а наявність відкритих полиць забезпечує зручність та простоту доступу до необхідних речей.
Стелаж полиця Lavi-2 пасуватиме до будь-якого інтер'єру: loft, модерн, hi-tech, тощо.
Переваги:
1) Кріплення стільниці та полиць до каркасу – металеві болти та муфти (жодних саморізів).
2) Крайка стільниці – 2 мм, тобто края гладкі та травмо-безпечні.
3) Легкість збирання та монтажу - не потребує спеціальних навичок.

Матеріал стільниці: ламіноване ДСП (16 мм)
Матеріал каркаса: метал
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розміри (ВхШхГ, мм): 1781х705х605
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Кількість ярусів етажерки | 2 |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Knap Knap |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 705 мм |
| Глибина стелажу | 605 мм |
| Висота стелажа | 1781 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 260 ₴
- Під замовлення
- Код: S213021901
Відправка з 13 червня 2026Стелаж полиця Lavi-2 для пральної машини (Білий) ТМ Knap Knap
4 260 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


