




Диван кутовий розкладний Atlas / Атлас Premium 256*156 см Pocket Spring TM Matro

Кутовий диван Атлас від Matroluxe – стильна та функціональна модель, яка стане прикрасою вашого інтер'єру. Диван виготовлений із якісних, екологічно чистих матеріалів. Різноманітність варіантів оббивних тканин дозволяє підібрати ідеальний для конкретного приміщення варіант. Конструкція доповнена надійною системою розкладання Єврокнижка. З її допомогою можна швидко і легко трансформувати виріб у комфортне спальне місце.
Переваги моделі:
- Ортопедичне внутрішнє наповнення.
- Зручний механізм розкладання.
- Рівна спальна поверхня з мінімальною кількістю стиків.
- Місткий білизняний короб.
- Спинка у вигляді декоративних знімних подушок.
Використовувані матеріали в дивані кутовому Atlas/Атлас
Завдяки використанню змійки, ППУ (ST 30) та pocket spring 100 мм, в наповненні дивану Атлас, ви отримуєте максимальний рівень комфорту та м'якості під час відпочинку. Кожне посадкове місце може витримувати навантаження до 140 кг, що робить цю модель надійним та довговічним використанням.

| арантія на виріб | 18 місяців |
| Наповнення сидіння/спинки | Змійка+ППУ+pocket spring |
| Тип моделі | Кутовий |
| Габаритні розміри | 2560х1560х700/880 |
| Розмір спального місця | 1950х1580 |
| Вид дивана | Розкладний |
| Наповнення спального місця | Ортопедичне |
| Спальне місце | Двоспальне |
| Короб для білизни | Так |
| Підлокітники | Так |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Тканина, Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 158 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | Пінополіуретан латексний, пружинний блок |
| Підлокітник | фанера |
| Опори | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сторона кута дивана | правий, лівий |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 256 см |
| Глибина дивану | 156 см |
- Ціна: 45 490,90 ₴
- Під замовлення
- Код: Atlas/Атлас Premium
Відправка з 15 червня 2026Диван кутовий розкладний Atlas / Атлас Premium 256*156 см Pocket Spring TM Matro
49 990 ₴
45 490,90 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



