


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа Лукка 4 дверна білий глянць /мат антрацит ТМ Міро-Марк

Всі елементи спальні Лукка - дивитися
- Бренд: MiroMark
- Країна виробник: Україна
- Ширина: 2006 мм
- Висота: 2216 мм
- Глибина: 595 мм
- Матеріал дверей: ДСП
- Матеріал корпусу: ДСП

Корпус: Ламінована ДСП 16 мм
Фурнітура: Алюмінієва ручка покрита порошковою фарбою в колір матового антрациту; Трехсоставляющие кулькові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висунення; З'єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Фасад: Багатошарове високоглянцевий покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий глянець, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2006 мм |
| Глибина шафи | 595 мм |
| Висота шафи | 2216 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 2 |
- Ціна: 16 430 ₴
- В наявності
- Код: LC-14-WB
Шафа Лукка 4 дверна білий глянць /мат антрацит ТМ Міро-Марк
16 430 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

