

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа Teo 2 двері 3 шухляди Графіт TM МіроМарк

Корпус:
Колірна гама: Графіт, Антрацит;
Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
Крайка: ПВХ, меламінова (невидимі сторони);
Задня стінка: ХДФ 2,5мм, Біла.Задня стінка кріпиться в паз і фіксується пластмасовими кутиками та шурупами 4,2х19;
Фасад:
Колірна гама: Мат Антрацит, Мат Графіт (багатошарове лаковане покриття висушене під ультрафіолетовими променями);
Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
Крайка: ПВХ, меламінова (невидимі сторони).
Фурнітура:
З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Висота: 2106 мм
Ширина: 896 мм
Глибина: 547 мм

| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 897 мм |
| Висота | 2105 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 547 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 897 мм |
| Глибина шафи | 547 мм |
| Висота шафи | 2105 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
- Ціна: 9 920 ₴
- В наявності
- Код: TO-21-AG
Шафа Teo 2 двері 3 шухляди Графіт TM МіроМарк
9 920 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

