




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл на 4 місця 240х140 см ND4-240 ніжки метал чорний TM Loft design

* У вартість столу не входять перегородки, замовляються додатково
| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал стільниці: | ДСП |
| Матеріал ніжок: | Метал |
| Форма: | Прямокутна |
| Товщина стільниці , мм: | 18 |
| Ширина, см: | 240 |
| Висота, см: | 75 |
| Глибина, см: | 141.1 |
| Особливості : | На чотири місця |
| Вага, кг : | 40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2400 мм |
| Глибина | 1411 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 2400 мм |
| Глибина стільниці | 1411 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
- Ціна: 20 980 ₴
- Під замовлення
- Код: ND4-240x140
Відправка з 07 червня 2026Стіл на 4 місця 240х140 см ND4-240 ніжки метал чорний TM Loft design
20 980 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





