




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне поворотне Polo чоне /чорний каркас TM Intarsio

Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний,
Країна виробник: Китай,
Розмір: Ш58 * Г59 * В89-99 см;
Висота сидіння регулюється: 43-53 см
Каркас: чорний PP
Додаткова інформація: механізм TILT, пластикові колеса.
Розмір коробки: 54*25*51 см

| Вага | 12 |
| Висота | 89-99 |
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 58 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканина |
| Глибина сидіння | 45 |
| Висота сидіння | 43-53 |
| Ширина сидіння | 47 |
| Глибина | 59 |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 58 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Висота з урахуванням спинки | 99 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 2 540 ₴
- В наявності
- Код: POLOBK
Крісло комп'ютерне поворотне Polo чоне /чорний каркас TM Intarsio
2 540 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



