




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп’ютерне Casper Сіре / Сірий каркасTM Intarsio

Матеріал крісла: Мембранна тканина
Колір: сірий
Країна виробник: Китай,
Розмір: 53*59.5*120/130 см;
Каркас: сірий
Додаткова інформація: механізм TILT, газліфт 3 класу, обгумовані ролики.
Розмір коробки: 70*35*63 см

| Колір каркасу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120-130 |
| Ширина | 59,5 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканина |
| Глибина сидіння | 53 |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Інтарсіо |
| Вага | 13 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 4 330 ₴
- В наявності
- Код: CASPERGR
Крісло комп’ютерне Casper сіре / сірий каркасTM Intarsio
4 330 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






