




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло поворотне Glory сітка сірий/ каркас сірий TM Intarsio
Відкрийте для себе новий рівень комфорту з офісним кріслом, яке відображає сучасний стиль і ергономіку. Це поворотне крісло ідеально підходить для вашого робочого простору, пропонуючи відмінну підтримку спини та зручність під час тривалих годин використання. Завдяки унікальному дизайну, натхненному формами тропічної рослини Monstera, ви отримуєте не лише функціональність, а й естетичну пораду. Будьте впевнені, що ваше самопочуття на роботі стане значно кращим.
Основні характеристики- Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка
- Глибина (сидіння): 47 см
- Колір: Сірий
- Країна виробник: Китай
- Висота: 101-111 см
- Ширина: 68 см
- Висота (сидіння): 43-53 см
- Каркас: Сірий
- Механізм: TILT
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Розмір коробки: 67*30*59 см

| Колір каркасу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 101-111 |
| Ширина | 68 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканина |
| Глибина сидіння | 47 |
| Висота сидіння | 43-53 |
| Ширина сидіння | 51 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 60 |
| Виробник | Інтарсіо |
| Вага | 14 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 51 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 4 710 ₴
- В наявності
- Код: GLORYGRGR
Крісло поворотне Glory сітка сірий/ каркас сірий TM Intarsio
4 710 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

