




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп’ютерне Wind сіре / зелене / білий каркас TM Intarsio

Крісло поворотне Intarsio WIND сіре/зелене/білий каркас ( WINDGN ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: високоякісна сітка і тканина,
Колір: сірий/зелений,
Країна виробник: Китай,
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, регульований по висоті підголівник, фіксований підлокітник, міцна нейлонова основа.
Розмір коробки: 64*47*62 см

| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 108-123 |
| Ширина | 50 |
| Матеріал крісла | Тканина + сітка |
| Глибина сидіння | 44 |
| Висота сидіння | 41-51 |
| Колір | сірий/зелений |
| Вага | 12 |
| Глибина | 56 |
| Матеріал каркасу | метал |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 4 060 ₴
- В наявності
- Код: WINDGN
Крісло комп’ютерне Wind сіре / зелене / білий каркас TM Intarsio
4 060 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



